De nye klassikerne er her. Lots of Luck øredobber er enkle, klassiske og tidløse. Og nå med nytt og oppdatert design. Bly-, nikkel- og kadmiumfri
Alle våre smykker er " Made by Happy People ".
Vi er stolte av våre glade medarbeidere på Filippinene som lager våre nydelige smykker for deg. Finn ut mer under om oss / Våre filippinske arbeidere .
Timi of Sweden products/8342002_04.jpg products/8342001.jpg 43321236095201 Sølv 149,00 products/8342001.jpg https://www.timiofsweden.com/products/lots-of-luck-horse-shoe-earrings?variant=43321236095201 OutOfStock Sølv 43321236160737 Gull 149,00 products/8342002.jpg https://www.timiofsweden.com/products/lots-of-luck-horse-shoe-earrings?variant=43321236160737 OutOfStock Gull